Warsztaty

ANIMOCJE 2019: Bajka u Lemary – warsztaty dla dzieci w Bydgoszczy

Filmy powstał podczas warsztatów dla dzieci w ramach Festiwalu Filmów Animowanych Animocje 2019. Warsztaty odbyły się na Barce Lemara.


FABUSFERA: Bajkotwór – warsztaty dla dzieci 2018 w Bydgoszczy

Warsztaty z Tworzenia Bajki, Magiczna Latarnia oraz Ilustrowana książeczka odbyły się w księgarni RAGUSA, ul. Gdańska 111 w Bydgoszczy Lipiec-Sierpień 2018.


Poklatkowa Calineczka – warsztaty stop motion 2018 w Płońsku

Warsztaty odbyły się w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku podczas 9. Edycji Ogólnopolskiego festiwalu teatrów lalkowych i ulicznych „Calineczka” 2018 Sierpień.


Polska Bajka – warsztaty z animacji poklatkowej 2017 w Świeciu

Warsztaty odbyły się w OKSiR w Świeciu 2017.


Warsztaty scenograficzne w WOAK Toruń

Warsztaty scenograficzne oraz przygotowywanie scenografii do filmu „Iluzjoniści” w reż. Sebastiana Kwidzińskiego i Marcina Roszczyniała. WOAK Toruń 2016.


Animocje: Warsztaty Stop Motion 2016 Bydgoszcz

Filmy powstały podczas warsztatów dla dzieci w ramach Festiwalu Filmów Animowanych Animocje 2016. Warsztaty odbyły się na Barce Lemara na 6. Festiwalu Filmów Animowanych Animocje 18-24 kwietnia 2016


Warsztaty Stop Motion Katar 2015 Toruń

Film powstał na warsztatach animacji poklatkowej Stop Motion w ramach przeglądu filmowego KATAR 2015. Organizatorem jest Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu.


Fantastyczne wakacje: Warsztaty Efekty specjalne

Potwór z Kosmosu – film został zrealizowany podczas 4 – dniowych warsztatów filmowych dla dzieci w Lubostroniu w lipcu 2015 roku przez Fundację Kultury Rozruch i Grupę Czarny Karzeł.

Potwór z Kosmosu from CzarnyKarzel on Vimeo.


Animocje: Warsztaty Stop Motion 2015 Bydgoszcz

Film powstały podczas warsztatów z animacji poklatowej dla dzieci podczas 5. Festiwalu Filmów Animowanych ANIMOCJE. Zajęcia odbyły się w dniach 15-17 kwietnia w Galerii Wspólnej w Bydgoszczy.


Warsztaty Stop Motion

Efekty pracy dzieci biorących udział w Warsztatach Stop Motion organizowanych w ramach projektu Żyj Kulturą przez ośrodek kultury w Świeciu.Najmłodsi przez pięć dni od podstaw tworzyli postacie, scenariusze poszczególnych filmów oraz niezbędne dekoracje. Dzieci wraz z prowadzącymi zrealizowały w sumie trzy filmy: „ZOO”, „Trzy w jednym” i „Ufo”.